عروسکده

طرز استفاده از شامپو سیلور

 طرز استفاده از شامپو سیلور ،چیزی که هر خانومی که موهای بلوندی دارد (رنگ موی بلوند متناسب با رنگ پوست) در هر وعده حمام رفتن حتما به دانستنش احتیاج دارد استفاده از شامپو سیلور بنفش و ضد زردی می باشد.

چند روز پس از اینکه موهای خود را در خانه و یا سالن زیبایی رنگ کردید، متوجه این موضوع می شوید که موهایتان کم کم رو به زردی رفته و زرد میشود و رنگ موی بلوند سرزنده و درخشانی که داشتین محو میگردد…این موضوع به عوامل متفاوتی بستگی داره که از نور خورشید تا کلر داخل استخر متفاوته.

ما در این مقاله از عروسکده می خواهیم دلایل استفاده از شامپو سیلور و روش صحیح استفاده از آن را برای شما توضیح دهیم پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.

چرا باید از شامپو سیلور یا شامپو بنفش استفاده کنیم؟

همه خانم های مو بلوند می دانند که داشتن یک رنگ بلوند بی نقص به زمان، پول و الزامات زیادی را می طلبد. استفاده از شامپو سیلور یک ضرورت مطلق برای موهای بلوند است که در بین جلسات رنگ مو استفاده می شود زیرا به راحتی به داشتن موی بلوند زیبا کمک می کند.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شامپو بنفش و ضد زردی درست همانند اسمش شامپویی با رنگدانه های بنفش که از بد رنگ شدن موهای بلوند جلوگیری می کند. سعی کنید حتما این شامپو را خانه تان داشته باشید.

برای تازه واردها مفهوم شامپوی بنفش ممکن است کمی مسخره به نظر برسد اما از هر شخصی که موهای بلوند زیبایی دارد بپرسید، آن ها به شما خواهند گفت که برای داشتن موهای بلوند زیبا مصرف و داشتن این شامپو اجباری است.

شما می توانید هم اکنون برای خرید شامپو سیلور به مرکز فروش شامپو سیلور در تهران شامپو ضد زردی با کیفیت را در برلیان سبز ثبت سفارش نموده و استفاده کنید.

مرکز فروش شامپو سیلور در تهران

عروسکده بزرگترین و معتبر ترین مرکز فروش شامپو سیلور در تهران می باشد. با خرید شامپو سیلور دیگر نیازی به نگرانی درباره زردی موهای خود نخواهید داشت. بهترین کیفیت را تنها از وبسایت عروسکده تهیه کنید.

مرکز فروش شامپو سیلور در تهران

زرد شدن موها به چه علتی اتفاق می افتد؟

برای اینکه بدانیم زرد شدن موها به چه دلیل اتفاق می افتد، باید بدانیم پایه رنگ مو چیست. رنگ هر موی طبیعی، هر چه که باشد مانند کاور روی مو است.

اما در لایه زیرین، رنگدانه های متفاوتی دارد. ما ایرانی ها معمولا به صورت طبیعی رنگ موهایمان  از 1 تا 5 است. اما میدانید در لایه زیرین رنگ موی ما چه رنگی است؟ تصویر زیر به شما نشان میدهد که پایه هر رنگ مو چه رنگی است.

علت کار نکردن شامپو ضد زردی

یکی از علت های عدم تاثیر شامپو بنفش رنگ در این است که این شامپوها به اندازه کافی روی موها نمی مانند. به علاوه گاهی اوقات استفاده شامپو بنفش به تنهایی کافی نیست و برای از بین بردن زیرتوناژهای نارنجی، قرمز یا کاهی مو، از تونر متضاد آن رنگ استفاده کرد.

همچنین باید توجه کرد که شامپو بنفش برای موهای روشن طراحی شده اند و مصرف این شامپو برای کسی که رنگ موی تیره ای داشته باشد، بی فایده خواهد بود.

طرز استفاده از شامپو سیلور ضد زردی

شامپو بنفش ضدزردی حاوی پیگمنت های کوچکی از رنگ بنفش است که به موهای زرد شده، نفوذ کرده و رنگ مو را خنثی می کند.

 • ابتدا موها را با آب داغ شسته و با این کار منافذ مو را باز کنید.
 • مقدار زیادی از شامپوی بنفش را روی موها بریزید.
 • 5 دقیقه صبر کنید تا شامپو به خبی عمل کند.
 • سپس آن را با آب سرد شسته و رنگ دانه ها را روی مو ثابت کنید.
 • فراموش نکنید که نباید بیش از اندازه شامپو روی موها بماند چون ممکن است رنگ بنفش روی موها تاثیر
 • گذاشته و موها به این رنگ درآیند.
 • در صورتی که بیرون از حمام از شامپو استفاده می کنید، آن را روی موها مالیده و پس از 30 دقیقه بشویید.
 • شامپوهای بنفش در حالت عادی موها را بنفش نمی کنند و تنها هنگامی این اتفاق می افتد که شامپو بیش
 • از اندازه روی موها بماند.
 • شامپوهای بنفش برای کسانی که موهای خود را دکلره کرده و بلوند می کنند بسیار مهم است و این افراد
 • باید برای حفظ زیبایی رنگ موی خود چند بار در هفته از این شامپوها استفاده کنند تا تغییر رنگی روی موها
 • ایجاد نشود.

طرز استفاده از شامپو سیلور

چه عواملی باعث آسیب رساندن به رنگ مو می شود؟

گاهی اوقات در ابتدای رنگ کردن مو، موها خوش رنگ می شود و به زردی نمی زند. اما در اثر رعایت نکردن عوامل زیر بعد از مدتی، رفله هایی از زرد و نارنجی لابلای مو دیده می شود.

 1. استفاده از شامپوهای حاوی سولفات و شامپوهای بی کیفیت
 2. قرار گرفتن در معرض اشعه UV آفتاب به مدت طولانی
 3. کلر موجود در آب استخر

اگر شامپو سیلور برای زردی مو عمل نکند، چه باید کرد؟

یکی از علت های عدم تاثیر شامپو سیلور رنگ در این است که این شامپوها به اندازه کافی روی موها نمی مانند. به علاوه گاهی اوقات استفاده شامپو بنفش به تنهایی کافی نیست و برای از بین بردن زیرتوناژهای نارنجی، قرمز یا کاهی مو، از تونر متضاد آن رنگ استفاده کرد.
همچنین باید توجه کرد که شامپو بنفش برای موهای روشن طراحی شده اند و مصرف این شامپو برای کسی که رنگ موی تیره ای داشته باشد، بی فایده خواهد بود.

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر خبرنامه
سفارش و مشاوره: 09128702614
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟